young-110174_1280 (1)

  Jak prezentuje się zabieg złotej maski?

  Złota maska jest to zabieg SPA, który rozpoczyna się tym, iż najpierw trzeba głęboko oczyścić skórę. Gdy już oczyszczenie nastąpi to kolejnym krokiem będzie ekstensywny drenujący masaż, przy którym trzeba będzie użyć Gamma PGA. Kolejno, opatentowana Nano Mist będzie dostarczać kolejne, większe dawki Gamma PGA, jonów ujemnych oraz aktywnych składników, które będą w stanie głęboko nawilżyć skórę oraz doskonale przygotować ją do nałożenia płatków z 24 karatowego złota. Płatki zostaną umieszczone na całej twarzy pacjentki. Następnie złoto będzie w sposób delikatny i bardzo subtelny wmasowywane w skórę, aż do całkowitego jego zniknięcia.

  Czemu warto stosować zabieg złotej maski?

  Zabieg złotej maski wpływa pozytywnie na przeciwdziałanie przedwczesnego starzenia się skóry, a dodatkowo zwalcza przy kuracji szkodliwe dla organizmu rodniki. W badaniach, które zostały przeprowadzone w sposób kliniczny oraz in vitro potwierdzono, że złoto doskonale wpływa na poprawę nawilżenia skóry, usuwając przy tym przebarwienia, co jest skutkiem tego, że złoto spowalnia proces wydzielania melaniny. Dodatkowo użycie złota wpływa pozytywnie na utrzymanie dobrego wyglądu skóry, z racji tego, że spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny, ponadto redukuje drobne zmarszczki, rozświetla i rozjaśnia skórę. Złoto można uaktywnić poprzez skorzystanie z ultradźwięków, albo jak kto woli można skorzystać z uelastyczniającej skórę substancji, czyli Gamma PGA. Dzięki zlikwidowaniu bariery skóry przyśpieszają one wchłanianie się złota w nie, a tym samym złoto jest w stanie przeniknąć barierę skóry warz z substancjami nawilżającymi oraz odżywczymi. Stosowanie złotej maski idealnie nadaje się dla osób, które posiadają skórę wrażliwą, trądzikową oraz tłustą.

  Właściwości działania złotej maski:

  1. Poprawia cyrkulację krwi oraz metabolizm skóry
  2. Wpływa pozytywnie na stymulacje syntezy kolagenu
  3. W bardzo efektywny sposób wyrównuje wilgotność w skórze
  4. Objawia się działaniem łagodzącym oraz relaksującym

  Badania przeprowadzone na złocie

  Polska premiera złotej maski odbyła się na targach Uroda Gdańsk 2007 i tam można było się pierwszy spotkać z tym nowym preparatem. Dodatkowo warto spojrzeć na badanie, które były niejednokrotnie przeprowadzane. Badania kliniczne oraz in vitro jednoznacznie potwierdził, że złoto wpływa pozytywnie na poprawę poziomu nawilżenia skóry, a do tego usuwa przebarwienia i spowalnia wydzielanie się melaniny, a przy tym spowalnia proces utraty kolagenu i elastyny i dba o odpowiedni poziom wydzielania sebum.

  Czy botoks może zahamować rozwój emocjonalny?

  Nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

  Napisz komentarz