sexy-428844_1280

  Popularne zabiegi medycyny estetycznej

  Przez bardzo długi czas operacje, które miały za zadanie jedynie poprawić urodę byly skrupulatnie ukrywane, a popularnością cieszyły się tylko i wyłącznie wśród gwiazd oraz celebrytów. Dzisiaj są już dostępne dla każdego człowieka i nie budzą one już tak skrajnych emocji co dawniej. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie, ponieważ są społecznie akceptowalne i większość ludzi uważa, że jest ot bardzo dobry sposób na walkę ze swoimi niedoskonałościami oraz kompleksami, które problemy natury urody są prowodyrami. Eksperci twierdza, że zabiegi medycyny estetycznej z roku na rok zyskują na znacznej popularności. Dlatego też warto przyjrzeć się kilku najpopularniejszym zabiegom.

  Powiększenie piersi

  Powiększanie piersi to zabieg, który w dzisiejszych czasach przez większość osób nie jest już odbierany negatywnie. Bardzo dużo osób uważa, że powiększanie piersi w niektórych przypadkach jest nawet wskazane. Kobiety decydując się na operacje powiększenia piersi robią to najczęściej z racji tego, że czują pewnego rodzaju niedosyt wynikający z wielkości swoich rozmiarów, jednak bywa też tak, że wiele kobiet, które chorowały na raka piersi decydują się również na implanty, po to aby po operacji nie było to widoczne. Implanty silikonowe nadal są bardzo popularną metodą, jednak nie jedyną, ponieważ kobiety coraz częściej decydują się na metody mniej inwazyjne, czyli kwas hialuronowy oraz tłuszcz. Ponadto eksperci zapewniają, że dzisiejsze implanty dają pełną gwarancję sukcesu oraz minimalizują ryzyko komplikacji. Posiadanie ładnego i zadbanego biustu to przez wiele kobiet jest jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, dlatego też tak często decydują się one na to, aby skorygować ich wygląd.

  Korekcja wyglądu nosa

  Posiadanie pięknego oraz idealnie prostego nosa to marzenie wielu osób, w głównej mierze kobiet. Sam fakt, że tego typu operacja plasuje się na drugim miejscu pod względem popularności świadczy o tym jak wielkie istnieje zapotrzebowanie wśród kobiet na to, aby posiadać piękny i zadbany nos. Chirurg plastyczny powinien poradzić sobie z większością problemów, które posiadają kobiety w związku z wyglądem swojego nosa. Dlatego nie ma co się martwić o to, że Was nos prezentuje się mało estetycznie. Wyprostowywanie, zmniejszenie bądź skrócenie, usunięci garbu, wymodelowanie czubka nosa, a nawet zmniejszenie dziurek są można powiedzieć, że wręcz chlebem powszednim dla chirurga plastycznego, który zajmuje się plastykom nosa od lat.

  Plastyka powiek

  Czasem przychodzą takie dni, że poradzenie sobie ze zwiotczałymi powiekami czy workami pod oczami jest już zdecydowanie o wiele trudniejsze niż bywało to dawniej, a zwykły makijaż może być już tutaj nie wystarczający. Dlatego w takich sytuacjach, gdy zależy Wam na tym aby pozbyć się tego problemu niezbędnym będzie udanie się do chirurga plastycznego. Zabieg wśród kobiet staje się coraz bardziej popularny. Przeprowadza się go najczęściej w znieczuleniu miejscowym, a efekty są naprawdę oszałamiające. Odmładza oraz przywraca oczom ich dawny, piękny wygląd. Ponadto dzięki precyzyjnie poprowadzonym cięciom pod rzęsami, bądź w fałdzie powiekowej, blizny będą praktycznie niezauważalne.

  5 najbardziej nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej

  Czy botoks może zahamować rozwój emocjonalny?

  Napisz komentarz