tape-403590_1280 (15)

  Sposób na nieinwazyjne pozbywanie się tłuszczu

  Cavilipoliza jest to pozbywanie się tkanki tłuszczowej z rejonu ud. Jest to kosmetyczny zabieg, który jest nowy i skupia się na redukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki, przy pomocy ultradźwięków oraz energii o niezwykle wysokiej częstotliwości. Nadmierna ilość tłuszczu jest wytapiana przy pomocy lasera. Tego typu metoda polegająca na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej świetnie się spisuje jako alternatywny sposób dla standardowej liposukcji. Efektami można się pochwalić niezwykle błyskawicznie i można je zauważyć jako jędrną i napiętą skórę z ograniczoną ilością rozstępów.

  Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

  Warto sobie zdać sprawę z tego, iż tkanka tłuszczowa u kobiety jest inna niżeli u mężczyzn. Znacznie większym problemem będzie zredukowanie jej i bardzo często skupia się ona wokół widocznych poduszek tłuszczowych. decydują się na standardowe odchudzanie, czyli metodami takimi jak fitness, dieta czy zabiegi wyszczuplające, w większości sytuacji nie ma możliwości, aby w sposób całkowity wyeliminować mało estetyczne fałdy na biodra, pośladkach czy udach. Nie ma o co się jednak nadmiernie martwić, ponieważ współczesna medycyna estetyczna oferuje sporo zabiegów kosmetyczny, dzięki którym można zredukować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej.

  Redukowanie tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny cechuje się tym, że ma miejsce rozbijanie komórek tłuszczowych oraz cholesterolu przy pomocy aktywnych składników, pokroju fosfatydylocholiny, które pełni rolę zasadniczego budulca w membranach komórkowych oraz lipoproteid, które mają wysoką gęstość i wchodzą w skład cholesterolu HDL, czyli tego „dobrego”. Substancję pozyskuje się z soi i cechuje się identyczną strukturą co fosfatydylocholina. Sam zabieg skupia się na tym, aby poprawić kolory skóry, elastyczność oraz zwiększyć ilość produkowanego kolagenu, który z wiekiem traci swoje elastyczne właściwości.

  Jakimi efektami można się cieszyć po zabiegu?

  Specjalnego rodzaju urządzenie jest w stanie zmierzyć temperaturę ciała pacjenta oraz gdyby miała miejsce takowa potrzeba jest w stanie je od razu schłodzić, dzięki czemu dyskomfort nie jest odczuwalny. Samo odchudzanie zachodzi w niezwykle szybki, sprawny i bezbolesny sposób. Dany fragment ciała jest masowany przez blisko 30 minut. Zabieg trwa zależnie od ilości posiadanej tkanki tłuszczowej. Pacjent w tym momencie jest w stanie leżeć, a do jego ciała doklejone zostaną elektrody. To one będą łączyć się z głowicą, która posiada system kontrolujący i ekran. Rezultaty po zabiegu, których można się od razu spodziewać to:

  Redukowanie tkanki tłuszczowej i pozbycie się cellulitu

  Poprawa napięcia i jędrności skóry jak zwiotczone powłoki brzuszne i obwisłych ramion

  Podniesienie i poprawa jędrności pośladków

  Zmniejszone blizny i rozstępy skórne

  Aktywizacja metabolizmu

  Wzmocnienie jędrności piersi

  Sposób na zwalczenie bólu gardła domowymi sposobami

  Wszystko o serum do twarzy – czym jest, kiedy zacząć i jak je stosować?

  Napisz komentarz