girl-410334_1280

  Nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

  W medycynie estetycznej jest dostępnych naprawdę bardzo dużo zabiegów, które nie są w prawie żadnym stopniu inwazyjne i nie potrzeba przy nich w zasadzie żadnego znieczulenia. Bywa tak, że czasem stosuje się pewnego rodzaju małe nakłucia, ale w większości przypadków nawet się ich nie poczuje. Najważniejsze, aby obyć się bez cięć oraz szwów. To są właśnie argumenty, które przekonują bardzo duże grono kobiet do tego, aby korzystać właśnie z takich zabiegów. Większość kobiet, która decyduje się na tego typu zabiegi tak naprawdę nie oczekuje tego, żeby ich wygląd uległ całkowitej zmianie, najczęściej chcą aby odmłodzić nieco swój wygląd, albo zatrzymać na dłuższy czas starzenie. Bardzo popularne zabiegi medycyny estetycznej, które są wybierane przez Polki to przede wszystkim botox, mezoterapia czy też powiększenie ust przy pomocy kwasu hialuronowego. Nieinwazyjny zabiegi zdobywają z roku na rok coraz więcej zwolenniczek z racji tego, że przestaje być to temat tabu i nie są one tak kosztowne, ani problematyczne jak operacje plastyczne.

  Toksyna botulinowa

  Decydując się na użycie toksyny botulinowej większość kobiet oczekuje wygładzonych rys twarzy, wyrównania kurzych łapek oraz bruzd na czole. Botox stosowany jest również profilaktycznie, żeby zapobiegać powstawaniu głębokich zmarszczek. Podanie domięśniowe toksyny botulinowej to według wielu ekspertów jeden z najlepszych sposobów aby odmłodzić wygląd kobiety. Poprzez podanie botoksu osłabia się siłę mięśni, relaksuje się twarz, a co za tym idzie niweluje to mimiczne zmarszczki. Kobiety uwielbiają toksynę botulinową z racji tego,ze niesamowite efekty można już zauważyć gołym okiem po dwóch, czy trzech dniach, a efekt po jednej kuracji utrzymuje się minimalnie kilka miesięcy.

  Wypełniacze

  Uzupełnienie ubytków tkanki kwasem hialuronowym to jedne z popularniejszych rozwiązań w medycynie estetycznej. Jest to biopolimer, który występuje naturalnie u każdego człowieka. Jest to substancja, która w sposób bardzo wydajny wiąże wodę w skórze, a co za tym idzie chroni ją przed wysychaniem oraz wiotczeniem. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie się zmniejsza, dlatego z upływem czasu trzeba stosować go coraz więcej i powinien być częściej uzupełniany. Stosowanie zabiegów z kwasem hialuronowym są w stanie doskonale nawilżyć skórę oraz pomagają wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarz, a nawet nadać pożądany kształt policzkom czy ustom.

  Peeling chemiczny

  Jeżeli posiadacie na swojej skórze przebarwienia, blizny po trądziku, zaskórniki czy rozstępy to zastosowanie peelingu chemicznego powinno Wam w tym doskonale pomóc. Ponadto jest to również świetna metoda, dzięki której można odmłodzić twarz, a tym samym zredukować ilość zmarszczek na niej. Ponadto ten zabieg nie ingeruje w żadnym stopniu w ciało pacjentki.

  Depilacja laserowa

  Posiadanie gładkiego ciała, bez ani jednego włoska to marzenie naprawdę wielu kobiet. Medycyna estetyczna wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich pacjentek wraz z depilacją laserową. Przy pomocy wiązki światła można skutecznie uszkodzić mieszki włosowe, a po dłuższym stosowaniu można spowodować ich ostateczny zanik. Jeżeli zastosujecie chociażby kilkukrotnie ten zabieg, pamiętając przy tym o kilkutygodniowych odstępach to będzie mogły zapomnieć o czymś takim jak regularna depilacja, dlatego jest to zabieg, który z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.

  Mikrodermabrazja

  Niedobór kolagenu, cellulit, rozstępy, szara oraz pozbawiona blasku cera, delikatne zmarszczki, trądzik czy też zaskórniki? Peeling mechaniczny, czyli mikrodermabrazja jest odpowiedzią na całą gamę problemów z urodą. Stosowanie go spowoduje skuteczne oczyszczenie skóry, poprawiając przy tym jej ukrwienie oraz pobudzenie procesów regeneracyjnych. Warto również przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że pierwsze efekty są już widoczne od razu po wyjściu z gabinetu kosmetycznego.

  Jak prezentuje się zabieg złotej maski?

  Jakie zabiegi medycyny estetycznej wybierają Polacy?

  Napisz komentarz