Woman rainy girl wearing waterproof yellow coat standing frozen under transparent umbrella looking sad unhappy. Meteorology, forecasting and weather season.

  Chandra? Potraktuj ją zakupami!

  Zimno, zimniej… jesień. Złota, polska nie tylko kalendarzowa pora roku. To także jeden z dwóch – wiosna/lato, jesień/zima – sezonów modowych, pod dyktando którego tworzone są obowiązujące w danym półroczu trendy. Oczywiście obejmują one nie tylko to, co będziemy nosić, ale również wszystko to, co pomaga zadbać o wygląd i samopoczucie, bo to ostatnie ma przecież kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia.

  Popularne „na zdrowie”

  Naturalnie, w ostatnich miesiącach roku będziemy odczuwać coraz większe znużenie. To także okres zwiększonej podatności na infekcje. Do tego dochodzi jeszcze „jesienna depresja”, za którą  odpowiedzialny jest brak słońca, niższe temperatury i wizualna zmiana aury za oknem. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na „obronę” przed atakującymi nas „niżami” jest przyjmowanie witaminy D3 w formie suplementów oraz spożywanie określonych produktów. Dobre rekomendacje w tym zakresie możemy znaleźć w wyspecjalizowanych sklepach internetowych, takich jak  StraganZdrowia czy SuperŻywność24.

  No dobrze, kiedy wiemy już, że niedobory witamin możemy uzupełniać odpowiednią dietą to przejdźmy do tego, co możemy zrobić dla naszego „zewnętrza”. Tu możliwości są wręcz nieograniczone. Wybierzmy się więc na zakupy.

  W wielkim stylu za niewielkie pieniądze

  W tym sezonie rządzą niepodzielnie czerń, granat, fiolety i bordo. Mało radosne barwy, ale za to jakie eleganckie! Dotyczy to zarówno trendów  odzieżowych, jak i makijażowych. W perfumeriach Sephora aż roi się od nowości w ciemnych odcieniach. Marki własne typu Douglas czy Eveline Cosmetics również proponują szeroką paletę kosmetyków kolorowych „na czasie”. Tegoroczne jesienne trendy zdominowały prestiżową linię od Dr Irena Eris – Provoke Hollywood Purple Look, gdzie idealnie dopasowane do siebie produkty stanowią gotowy zestaw do make-up’u.

  Myślisz, że nabycie dobrych, markowych produktów, owszem, poprawi nastrój, ale nadszarpnie domowy budżet? Niekoniecznie! Dzięki portalom takim jak Zrabatowani.pl zakupy w wyżej wspomnianych sklepach są możliwe w dużo niższych cenach, niż regularnie. Portal oferuje kody rabatowe, promocje, a także sezonowe wyprzedaże, w których można brać udział nie wychodząc z domu na ten ziąb i pluchę. Zrabatowani.pl poprawia nastrój także poprzez każdorazowy zwrot pewnej części wydanej kwoty. Zamiast więc smutnieć jesienią – dołącz do tych, którzy pięknieją na zdrowie!

   

  Jak wygląda test DNA

  Napisz komentarz