girl-139353_1280

  Jakie zabiegi medycyny estetycznej wybierają Polacy?

  Mimo tego, że wiele osób uważa, że medycyna estetyczne i zabiegi z nią związane to tak naprawdę w wielu przypadkach wygłupy dla najbogatszych, to jednak prawda jest całkowicie inna, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na to, aby dokonać przeróżnych zabiegów medycyny estetycznej. Warto się zastanowić nad tym ile Polacy są w stanie wydać, aby pozbyć się swoich kompleksów i poprawić swój wygląd oraz warto zobaczyć co najczęściej przeszkadza osobom mieszkającym w Polsce w ich wyglądzie.

  1. Modelowanie Podbródka

  W wielu przypadkach w zasadzie nikt nie zwracają na co dzień uwagi na podbródek, jednak prawda jest taka, że dosyć szerokie grono osób skupia się na tym z racji tego, że podbródek może decydować o kształcie, proporcjach i ogólnym wyrazie twarzy. Jednym z częstszych problemów z nim związanych jest to, gdy zaczyna obwisać. Drugi podbródek potrafi dodać kilku, a nawet i kilkunastu dodatkowych lat i wcale nie jest łatwo się go pozbyć, ponieważ drugi podbródek nie dotyka tylko osób, które mają problemy z nadwagą, cierpi na ten problem bardzo dużo szczupłych osób. Najczęściej polecanym rozwiązaniem dla tego typu osób jest stosowanie liolizy iniekcyjnej. Jest to zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pod skórę preparatu bazującego na soi. Preparat ten rozbija tłuszcz w komórach i po wykonaniu dwóch, bądź trzech zabiegów w odstępie miesiąca otrzyma się efekt, który będzie w pełni stały.

  2. Lifting

  Bardzo duże grono kobiet jest w zasadzie zdecydowanych na lifting, przeważnie są to osoby, które widzą u siebie wiotczenie skóry. Najczęściej jednak nie dochodzi do tego zabiegu, z racji tego, że jest on bardzo kosztowny, bolesny oraz rekonwalescencja bywa bardzo długa. W większości przypadków są to wystarczające argumenty, które zmuszają kobiety na pogodzenie się ze zmarszczkami. Na szczęście w dzisiejszych czasach pojawiła się alternatywa dla inwazyjnej operacji, w postaci nici liftingujących. Bez zastosowania skalpela można poprawić owal twarzy, tylko przy pomocy nici hialuronowych oraz polimlekowych. W pierwszym przypadku kwas hialuronowy wprowadza się pod skórę przy pomocy cienkich dwukierunkowych igieł. Przy pomocy małych stożków kotwiczą się, zaś skóra zostaje przez to mechanicznie podniesiona. Organizm wtedy odbudowuje utracony wektor, zaś wokół nici dochodzi do intensywnej produkcji kolagenu.

  3. Walka z przebarwieniami

  W wielu przypadkach na twarzy mogą pojawić się bardzo niechciane przebarwienia. Chociażby po ciąży, opalaniu czy zażywaniu niektórych leków, Powodów, które mogą skutkować powstaniem tego typu zmian może być naprawdę bardzo dużo. Bardzo często zdarza się, że jest to pamiątka, która pozostała na twarzy po młodzieńczym trądziku. Gdy zdiagnozuje się źródło problemu to wtedy warto zacząć walczyć o to, aby Wasza cera była gładka oraz jednolita. Jeżeli stosowanie kremów nic tutaj nie pomoże to będziecie zmuszone zastosować dosyć radykalny krok. Bardzo polarnych i sprawdzonym zabiegiem jest Cosmelan. Na samym początku na przebarwienia nakładane są maski w gabinecie dermatologiczny, zaś już w drugim terapia jest kontynuowana w domu, przy użyciu specjalistycznych preparatów.

  4. Likwidacja rumienia

  Jedną z częstszych zmor osób, które posiadają bardzo jasna cerę bywają wiecznie różowe policzki. Jeżeli problem ten zostanie zdiagnozowany przez dermatologa jako rumień to trzeba pamiętać, że można z nim skutecznie walczyć. Najlepiej jeżeli rozprawisz się z nim jak najszybciej. Rumień z wiekiem nasila się dlatego też nie ma sensu czekać, ponieważ może się zamienić w groźny trądzika różowaty. Najpopularniejszym zabiegiem, który pozwoli na walkę z różowymi policzkami jest wykonanie zamknięcia naczynek za pomocą platformy Paloma, albo lasera KTP. Tego typu zabieg powinien trwać od kilku do kilkunastu minut, zaś efekty będą widoczne mniej więcej po tygodniu, bądź dwóch.

  Źródła:

  Nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

  Cała prawda o botoksie

  Napisz komentarz